bolak

Proč neexistujou v obchodech multiskenery a každá potravina nemá čip?

Člověk by pak jen projel s košíkem skrz skener, jako na letišti a ten by mu během vteřiny sečet všechno zboží najednou…a bylo by. Doba čekání, vykládání, scanování zboží atd. by se zkrátila z 2 minut na 2 vteřiny, místo deseti pokladen by stačila jen jedna, a u ní by stál ťunťa z ABLka kerej by sledoval jestli člověk platil (hodil peníze do automatu, případně kartou).

Zákazník by ušetřil čas a nervy, pač by nemusel čekat ve frontě a hypermarkety zase prachy, který musej platit prodavačkám. Tudle sem byl v tescu a sedělo jich tam na pokladnách 10, to je osumdesát tisíc měsíčně i kdyby jim platili jen minimální mzdu.

Nebo má moje teorie ideálního nakupovaní nějakej háček?

Nejlepší odpověď
www

Ale existují a uvažuje se o zavedení u nás.
Sice trošku jinak, ale výsledkem je právě úspora na kasách.
Někde jsem to četl právě minulý týden. Technet cz? Nevzpomenu ☹.
Doplňuji:
Ano, to je ono (i-dnes/finance)

Další odpovědi
anonym

nemá, už jsou