Pokročilý

Proč nechytám Smíchov, Fandu a další?

Bydlím v Březový na Sokolovsku a mám DVB-T přijímač který chytá signál na veřejný vysílač (konkrétně jaký - nevím), nemám předplacenou kabelovku nebo nčco podobnýho.
Kanály ladím pomocí funkce "auto scan", takže mi set-top box všechny kanály který zachytí naladí sám. Z těch filmových kanálů chytám Novu, Cinemu, Primu a Cool. Může mi někdo napsat proč nechytím třeba i Smíchov, Fandu, Primu Love nebo teď i novou Telku (od Novy)? V televizi i na netu píšou, že by je měli chytit všichni na digitálním vysílání. Děkuju za odpověď.

Odpovědi:

Bronzový

musíš anténu nasměrovat na nejbližší vysílač,kterej to vysílá,v tvým případě to bude asi tento:http://www.digitalnitelevize.c z/…
dej si tam hledání tvé lokality
obrázek máš zde:

http://leteckaposta.cz/…

Stříbrný

Pokud se nechytá auto scan, doporučuju najít na netu, ve kterém multiplexu ve tvém okolí jsou tyto programy vysílány. Pak najdi, který vysílač a na jaké frekvenci resp. čísle kanálu tento mux vysílá. Pak nasaď manuální ladění, přímo tento kanál - pokud nic nechytíš, je špatně natočena anténa. Jde-li o pokojovou anténu, stačí chvilka experimentování s jejím pootočením, ovšem pokud je to STA na střeše paneláku/činžáku, bude situace asi složitější...

Zlatý

Tak z Plzně toho asi moc nechytíš. Je to daleko a vysílač je velmi slabý 3 kW !!!!
Máš ale téměř za humny nový, velmi silný vysílač Marianské Lázně - Dyleň !!
50 kW !!! Sice máš v cestě nějaký větší kopec ale je trochu stranou. Bude záležet kde v té Březové bydlíš. Takže druhou anténu a sloučit s tou stávající.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.