mokrygorky

Proč necháváte čeňka modrého bez postihů?

Jeho odpovědi jsou rasistické, nic nedávají a jsou ubohé a trapné…
Proč mu nedáte nějaké varování?
anketa: Máte rádi čeňka modrého?
Čeněk: nemáte nic jiného na práci, než psát debi*ní odpovědi?
Doplňuji:
Funna: Aha, já už se lekl :D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Miluji ho

Já ho vždy postihnu palečkem:-)))
Doplňuji:
Ja nějak nechápu, čemu se divíte?????

Tak třeba dneska položila Kapka (což je zde dlouhodobý pohodový uživatel) otázku a tu ji někdo smazal. Takže proč psát něco seriozně??? Stejně to někdo smaže:-(((

Dokud tady bude fungovat utajený mazal, do té doby tady budou uživatelé jako čeněk.

Další odpovědi
Funna

Miluji ho

Doplňuji:
poté, co mi napsal několik zmatených mailů jsem dospěla k názoru, že je buď na drogách, nebo musí mít papír na hlavu (tipuju to na schízu)…ať tak, nebo tak, je zbytečné si ho jakkoliv všímat, takže jeho odpovědi ignoruju…
PS: odpověď v anketě byla samozřejmě ironická…

anonym

Miluji ho

Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-Ywz7nhvUsU

anonym

Miluji ho

Doplňuji:
Hlavně se podívej jak někdo nesnáší tebe,kdyš píšeš jména s malými písmeny!!!!
http://tinypic­.com/player.php?v=2u4jv­ye%3E&s=8

Nazdar Bazar

Ne

Zkrátka se vyžívá v psaní hloupých odpovědí. Nejlepší je jeho zcestné odpovědi ignorovat.

quentos

Nesnáším ho

Jedná se o ubohého, hloupého povrchního primitiva. Donedávna jsem to nevěděl, nicméně od té doby, co mi začal spamovat do pošty sprostými maily, je mi všechno jasné. Nic o mně neví, a tudíž mu, ubožákovi povrchnímu, nezbylo než poukazovat na můj vzhled (což je typické spíše pro děti na prvním stupni ZŠ). Přitom von má vo tak na téma vzhled co říkat – ať se podívá nejdřív na svou fotku… :{DD>

postcd

50:50

Doplňuji:
je mi nepříjemný jeho avatar, párkrát mi poradil, díky

setapouch

Nesnáším ho

Nejsem slepice, abych snášel.

Je ubohé kohokoli za vyjadřování postojů „postihovat“. I když s nimi nesouhlasíme nebo je nechápeme.

Agneta

Ano

Doplňuji:
Hodné trolly tu potřebujeme, už nám došli…Takový setapouch (a další) je mnohdy mnohem horší, než Čeněk Modrý, zejména politicky(Rusko, válka…):D

RyuzakiKate

50:50

Je mi to něják jedno, podle mě se jedná o trolla ;)

GM

Ne

easer07

50:50

Agneta

Čeněk Modrý má u nás pravou svobodu projevu…a tu mu tak trochu závidím…a jiní mu jí závidí očividně velmi:DDD
Má prostě jiný pohled na svět…no a?

arygnoc

chýba možnosť

  • on za to nemůže

;-Q

mokrygorky

Mám takový dojem, že zlatokopka a čeněk jsou stejný uživatel..

zzzlatokopka

hahahahaha neblbni já jsem blondýna:-))))))))))))))

Bolák kelt a zjentek jsou prej taky jedna a ta samá osoba:-)))))

Hlavně že www a beer jsou dva:-)))))

A kdo se tu pak v tom má vyznat:-DDDDDDDDDDDDDD

Nazdar Bazar

Přesně tak, takových je tu víc.

zzzlatokopka

že jo, třeba já:-)))))

mokrygorky

Bohužel :/

quentos

to určitě ne..

Nazdar Bazar

To asi ne.