Proč Nečas nevyhodil Kocourka podle §55, 262/2006 Sb (Zákoníku práce) aby neměl nárok na 213 tisíc odchodného ?

http://zpravy­.idnes.cz/kocou­rka-potopil-skandal-se-16-miliony-ted-dostane-odchodne-213-tisic-10x-/domaci.aspx?c=A111116­_142121_domaci_kop

Odpovědi
martyuno

Na to byste se měl/a zeptat přímo pana premiéra,to on ví nejlépe proč nevyužil veškeré §,které běžně používají zaměstnavatelé pro nás obyčejné lidi…Ještě jsem neviděl politika,který by neskončil ve své náročné funkci a neodcházel s pohádkovým odstupným,ale to je pro nás pro všechny pouze trnem v oku a nezbude nám nic jiného než si o tom tady napsat,stejně s tím nic nezmůžeme…Bohu­žel …:-(