Proč naše společnost neřeší problém s příživníky?

Nezaměstnanost v jistých oblastech je jen malá část z důvodů, proč jistá část obyvatel v našem státě nepracuje, pobírá nehorázně velké podpory, utrácí je v hernách a za alkohol, krade, devastuje před časem slušné byty a celé čtvrti, jejichž oklolím je jedna velká skládka odpadu a hnusu, obtěžuje a terorizuje slušné lidi. Jejím netajeným životním krédem je "gádžové musí makat, abychom my mohli bezpracně žít". S tím se netají a my blbci platíme státu daně a ten jim je pro udržení "klidu" ve společnosti rozděluje. Kam se hrabe Řecko s úředníky, kteří nepracují. Ti alespoň nekradou u sousedů a neničí domy a byty.

Odpovědi:

Bronzový

A jak tento problém řešit? Např. nyní je již schválen zákon o hernách, kdy každý, kdo bude chtít hrát, se musí zaregistrovat a systém poté nedovolí hrát těm, jež pobírají dávky od státu. Alespoň něco se pro to tedy dělá, ale jak to v demokratickém státě řešit razantně, nevím.

Zlatý

Jak kdysi prohlásil president Havel : je to daň demokracie!

Zlatý

Problém se řeší, ale je to velice složité. Ještě se prostě nenašlo adekvátní řešení.
Není to potíž pouze v ČR.
Pokud máš řešení, přednes ho na kompetentních místech.
Pouhé stěžování si je mlácení prázdné slámy.

Stříbrný

nevěř báchorkám že sociálka rozdává a lidé to prochlastaj nebo jezdí pro dávky mercedesem, to už velmi dávno skončilo...já byl pro příspěvek na bydlení když podpora ÚP mi skončila a dostal 280 Kč / měsíc, a toho žil, tos nevěděl, nezažil, co ?
je tragédii této země že notoričtí lemplové něfachčenka se dávaj do jednoho pytle s lidma po 40 kteří místo neseženou i kdyby se po.....

Já dřít nebudu,já teda ne!
http://i4.ytimg.com/…
Jak může normální firma plná jinak,většinově smýšlejících zaměstnat nezkrotného roma?Proč mě pánbůh vůbec stvořil,abych se věčně hádal u koryta nebo chcípal hlady?

Diskuze k otázce

Štoura

Zbynasovi: jistě, máš pravdu, ale toto je jedno malinké opatření. Stejně tak hraní těchto parazitů na automatech není celý problém, to je jen malý dílek v rámci všecho hnusu, co nám tato minoritní část obyvatel (! prozatím minoritní !) přináší.

anonym

Proč tedy radní nezakážou herny alespoň v centru města?

Taky jsem jednou byla navštívit cikánské getto,ale huž mě tama nedostanou ani heverem,protože bych asi nejspíš nezapadla do kolektivu to si raději zašiju montérky v mezinoží.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.