Štoura

Proč naše společnost neřeší problém s příživníky?

Nezaměstnanost v jistých oblastech je jen malá část z důvodů, proč jistá část obyvatel v našem státě nepracuje, pobírá nehorázně velké podpory, utrácí je v hernách a za alkohol, krade, devastuje před časem slušné byty a celé čtvrti, jejichž oklolím je jedna velká skládka odpadu a hnusu, obtěžuje a terorizuje slušné lidi. Jejím netajeným životním krédem je „gádžové musí makat, abychom my mohli bezpracně žít“. S tím se netají a my blbci platíme státu daně a ten jim je pro udržení „klidu“ ve společnosti rozděluje. Kam se hrabe Řecko s úředníky, kteří nepracují. Ti alespoň nekradou u sousedů a neničí domy a byty.

Odpovědi
Zbynas

A jak tento problém řešit? Např. nyní je již schválen zákon o hernách, kdy každý, kdo bude chtít hrát, se musí zaregistrovat a systém poté nedovolí hrát těm, jež pobírají dávky od státu. Alespoň něco se pro to tedy dělá, ale jak to v demokratickém státě řešit razantně, nevím.

anonym

Jak kdysi prohlásil president Havel : je to daň demokracie!

ReHu

Problém se řeší, ale je to velice složité. Ještě se prostě nenašlo adekvátní řešení.
Není to potíž pouze v ČR.
Pokud máš řešení, přednes ho na kompetentních místech.
Pouhé stěžování si je mlácení prázdné slámy.

lexx

nevěř báchorkám že sociálka rozdává a lidé to prochlastaj nebo jezdí pro dávky mercedesem, to už velmi dávno skončilo…já byl pro příspěvek na bydlení když podpora ÚP mi skončila a dostal 280 Kč / měsíc, a toho žil, tos nevěděl, nezažil, co ?
je tragédii této země že notoričtí lemplové něfachčenka se dávaj do jednoho pytle s lidma po 40 kteří místo neseženou i kdyby se po.....

anonym

Já dřít nebudu,já teda ne!
http://i4.ytim­g.com/vi/Ghij­L9akIL8/hqdefau­lt.jpg
Jak může normální firma plná jinak,většinově smýšlejících zaměstnat nezkrotného roma?Proč mě pánbůh vůbec stvořil,abych se věčně hádal u koryta nebo chcípal hlady?

Štoura

Zbynasovi: jistě, máš pravdu, ale toto je jedno malinké opatření. Stejně tak hraní těchto parazitů na automatech není celý problém, to je jen malý dílek v rámci všecho hnusu, co nám tato minoritní část obyvatel (! prozatím minoritní !) přináší.

anonym

Proč tedy radní nezakážou herny alespoň v centru města?

Taky jsem jednou byla navštívit cikánské getto,ale huž mě tama nedostanou ani heverem,protože bych asi nejspíš nezapadla do kolektivu to si raději zašiju montérky v mezinoží.