Nika

Proč naše kočka začala vyhrabávat hlínu z kytek?

Nevíte, proč naše kočka začala vyhrabát hlínu z kytek? Nebo co mám spíš dělat, aby to nedělala? Máme jí asi třičtvrtě roku, nikdy to neudělala a za poslední týden vyhrabala tolik kytek, že to snad ani není možný a já nevím, co s ní mám dělat, aby s tim přestala. Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kočky to dělávají -dejte pozor aby neokusovala květiny, kupte ji šantu /kočičí trávu/.Je vhodná pro kočky ty si s ní čistí žaludek od chlupů

Další odpovědi
Děda Louda

V příručce o tom nic nebylo?