weronika

Proč naše fena snědla dětský bobek

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co znamená v chování naší feny ( Shiba – inu ), že našim kočkám líže zadky a dnes ještě snědla bobek z dětské plíny.

Mě osobně to přijde dost nechutné ale ona byla evidentně spokojená a ba-i nadšená :D
Fena je z útulku, umřel jí majitel, je čistokrevá, věk neznámí ( odhad 8–10 let) měli jsme ji po štěňatech, vždy po hárání má falešnou říji…

Nejlepší odpověď
anonym

Horší by bylo, kdyby dítě snědlo psí lejno. 🙂 Asi pejsku něco chybí.

Další odpovědi
dnb

Nejspíš trpí koprofágií, to není u psů nijak neobvyklé.

anonym

protože:

http://zpravy­.idnes.cz/se-psem-ktery-zere-vykaly-neni-neco-v-poradku-fn5-/zpr_archiv.as­px?c=990120_165346_zvi­ratko_jup

Drap

Neni to nic nezvyklého u většiny psů. Příčin může být celá řada. Od špatné výchovy ,přes hygienické návyky , doplňování vitamínů či rostliné složky stravy až po případnou nemoc. Odnaučení bývá většinou dost problematické. Pokud to nedělá pravidelně, zkusil bych doplnit stravu o vnitřnosti.

Kelt

Také jsem se s tím setkal, že pes snědl lidský exkrement.

GM

Protože psi jsou čuňata. To by kočka nikdy neudělala.

Adika3

To udělala i moje fena, asi někteří psi to prostě tak dělaj

valerietunov

No podle tvého odhádu věku je to už starší dáma a možná už i špatně vidí a tak si nevšimla že jí neservírujete čokoládovou koblihu na porcelánu a její chuť už možná taky není nic moc a to by vysvětlilo tu nevídanou radost z myšlené čokoládové koblize no a teď vážně je to vskutku normální psi milují koňská lejna protože je v nich něco co potřebují a možná jen chtěla zjistit informace o miminku takové hovínko to je jako pro nás žovotopis a čich je psův nejdůležiťejší smysl a ch7tí si info chtěla ujistita neboj nic se jí nestane pokud miminko není přenašečem smrtelné psí choroby (coš nepředpokládám ) (-; a jen jí bude smrdět z tlamky a taky je možnost že doopravdy něco strádá…