Avatar uživatele
weronika

Proč naše fena snědla dětský bobek

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co znamená v chování naší feny ( Shiba – inu ), že našim kočkám líže zadky a dnes ještě snědla bobek z dětské plíny.

Mě osobně to přijde dost nechutné ale ona byla evidentně spokojená a ba-i nadšená :D
Fena je z útulku, umřel jí majitel, je čistokrevá, věk neznámí ( odhad 8–10 let) měli jsme ji po štěňatech, vždy po hárání má falešnou říji…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Horší by bylo, kdyby dítě snědlo psí lejno. 🙂 Asi pejsku něco chybí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dnb

Nejspíš trpí koprofágií, to není u psů nijak neobvyklé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

protože:

http://zpravy­.idnes.cz/se-psem-ktery-zere-vykaly-neni-neco-v-poradku-fn5-/zpr_archiv.as­px?c=990120_165346_zvi­ratko_jup

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni to nic nezvyklého u většiny psů. Příčin může být celá řada. Od špatné výchovy ,přes hygienické návyky , doplňování vitamínů či rostliné složky stravy až po případnou nemoc. Odnaučení bývá většinou dost problematické. Pokud to nedělá pravidelně, zkusil bych doplnit stravu o vnitřnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Také jsem se s tím setkal, že pes snědl lidský exkrement.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Protože psi jsou čuňata. To by kočka nikdy neudělala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adika3

To udělala i moje fena, asi někteří psi to prostě tak dělaj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
valerietunov

No podle tvého odhádu věku je to už starší dáma a možná už i špatně vidí a tak si nevšimla že jí neservírujete čokoládovou koblihu na porcelánu a její chuť už možná taky není nic moc a to by vysvětlilo tu nevídanou radost z myšlené čokoládové koblize no a teď vážně je to vskutku normální psi milují koňská lejna protože je v nich něco co potřebují a možná jen chtěla zjistit informace o miminku takové hovínko to je jako pro nás žovotopis a čich je psův nejdůležiťejší smysl a ch7tí si info chtěla ujistita neboj nic se jí nestane pokud miminko není přenašečem smrtelné psí choroby (coš nepředpokládám ) (-; a jen jí bude smrdět z tlamky a taky je možnost že doopravdy něco strádá…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek