cippi

Proč nám v bytě netopí jedno ústřední topení?

Při odvzdušnění z něj uniká chvíli jen vzduch a potom už vůbec nic (ani neteče žádná voda)… v čem je problém?
Doplňuji:
Ještě dodám, že bydlíme v osmém, tedy posledním patře… Takže nejlepší bude obrátit se na domovníka?

Nejlepší odpověď
beer

Důvodů může být více, skutečně nejlepší bude obrátit se na správce (domovníka).
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Buďto jsou ucpané trubky a nebo málo vody v soustavě.
Doplňuji:
Určitě to bude nejlepší, domovník by měl mít o domě přehled.
😉

Hlada

Zřejmě přestal fungovat ventil. Odštoubujete termostatickou hlavici a několikrát zatlačte kolík ventilu.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.