Proč nám v bouřce a dešti přestavá fungovat satelitní přijímač?

Nejlepší odpověď
anonym

to je docela běžné.. v případě, že je špatný signál, třeba právě hustější mraky, déšť apod. tak signál nedojde až k družici, tudíž vypadne.. pro příklad, aby se to jednodušeji pochopilo.. když dáte před ovladač papír, tak také nebude fungovat.. signál stíněný papírem nejni natolik silný, aby prošel skrz..

elektrikář

Mněl jsem podobný problém když mi na parabolu a snímač napadal sníh. nechetěl se mnou televizor mluvit. I pavouk který si udělal síť a seděl nad snímačem rušil signál