Michal Kole

Proč nám učitelky ve škole většinou tvrdily, že umí plavat, ale do bazénu s námi jít nechtěly ?

Jaké mohly mít učitelky důvody, proč s námi nejít do bazénu a ukázat nám jak plavo, když tvrdily že plavat umí ?

Nejlepší odpověď
BANAN93

protože věděli že tam děti chčijou :D

Další odpovědi
panxnotdead

Stydí se za svojí postavu

Rocker

Ze břehu majjí větší přehled,co se v bazénu děje.

iceT

Řekla bych,že nejspíš dozor z okraje bazénu.Přece jen je to výš než hladina vody v bazénu,ve vodě by na děti asi moc dozírat nemohly.

alexandra

Mě by spíš zajímalo,co to máš za úchylku s tím plaváním,vodou a bazény,a jestli se to dá nějak léčit. Ale aspoň se nějak pobavíme.

Natty*

Buď se styděly za svou postavu nebo plavat neuměly. Měl ses jich zeptat! :PP

anonym

No aby psali písemku s žákama to jsem taky neviděl, vždy to opravovaly doma, bůhví proč? že by nějaká skrytá nápověda :))

SteimlX

Nejspíš kvůli Tvému plaveckému nátlaku )

hanulka11

A tys Michale plaval a jakým stylem a jak dlouho jsi vydržel pod vodou a splýval jsi ?

Michal Kole

Víš, že plavat neumím 🙂