Gami.Pet

Proč nám nejde na notebooku internet??

Dobrý den, máme problém, protože nám přestal jít net na notebooku, prostě to šíleně dlouho načítá občas to načte normálně, antivirový test jenom napsal, že nemůže prohledat soubory v c/users/ a jakýsi roaming který v té složce ani není.
Nepomohl ani restart- potom chvíli internet jel.. odpojení a připojení wi-fi taky nic, přitom na mobilu odkud teď píšu jde normálně. Už nevíme co máme dělat. Mamce se prý zhasla obrazovka, ale v nabíječce ho měla.
Moc děkujeme za jakékoli rady :)
Doplňuji:
mowla: OS windows 8, antivirus, avast..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud net aspoň jakžtakž funguje, zkus jej zkontrolovat Online scannerem ( http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ ), ale to, co popisuješ, může mít tolik příčin, že je těžké poradit nějaké konkrétní kroky.
Můžeš zkusit ještě

___
Jen – jaký máš OS a jaký antivir?
Doplňuji:
Ad Doplnění: Tak v Avastu nastav Test po restartu (dojde k oskenování počítače před spuštěním Windows – některá ´havěť´ se dokáže ve spuštěném OS maskovat).
___
Další – co jste v poslední době (dokud počítač ´fungoval´) instalovali nebo odinstalovali? – HW, SW…

Další odpovědi
huxa

Buď tam máš nějaký vir, nebo něco s prohlížečem, něco je napojeno na internet a nebo chybné drivery.