Miroslavst

Proč nám nechtěl koupit?

Proč nám nechtěl včera (9.3.) v práci koupit franta něco na zub, když měl svátek?
Říkali jsme mu, že je dnes toho Františka a tak by mohl koupit třeba kafe.

Nejlepší odpověď
annas

František má přece svátek 4. října, proč by do vás investoval. Já jsem v tento den přála Františce a byla jsem bohatě pohoštěna. Váš Franta se určitě polepší za půl roku a připraví vám něco na zub.

Další odpovědi
iwetax

Protože František je lakomec. To až bude mít svátek Miroslava tak se pochlapte, ukažte mu co se sluší a kupte kafe vy.

vecernice

To je celá Františka-lakomec jeden.

magicm18

Rekl bych ,ze je to o lidech.Nekdo si svuj svatek radeji oslavi v soukromi,mezi svymi ktere ma rad.No a pokud nechtel v praci nic koupit ,tak mozna ne tobe,protoze mel treba nejaky duvod,do ktereho nevidim.Myslim si ,ze Franta o svuj svatek se sam rozhodl komu da treba kavu a komu vubec nic.Je to asi o vztahu k lidem ,kolektivu i pratelum.Je to jeho volba pokud ma nekoho rad ,kdyz mu popreji jestli neco nabidne.At uz je to kava ,dort nebo kamaradstvi nebo lasku.

Michal

Třeba neměl peníze,nebo náladu.Třeba byl někdo mezi váma ,komu by nikdy nic nekoupil a odnesli jste to všichni.

anonym

Kdybych se jmenoval Franta a hned po ránu na mě někdo vlítnul,abych­.....Divili by jste se, kde by by jste ocitli.
Ale třeba je druhé jméno Fandy Harpagon.

Vicki

A jestlipak jste Fanoušovi k svátku něco koupili a popřáli mu?

panenka

řekla bych že je pěkný žgrt a lakomec proto vám nic nekoupil.

bafi77

to je jasny nemel by sam na pivo