Avatar uživatele
Miroslavst

Proč nám nechtěl koupit?

Proč nám nechtěl včera (9.3.) v práci koupit franta něco na zub, když měl svátek?
Říkali jsme mu, že je dnes toho Františka a tak by mohl koupit třeba kafe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, magicm18, iwetax, Marunka před 5132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

František má přece svátek 4. října, proč by do vás investoval. Já jsem v tento den přála Františce a byla jsem bohatě pohoštěna. Váš Franta se určitě polepší za půl roku a připraví vám něco na zub.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Protože František je lakomec. To až bude mít svátek Miroslava tak se pochlapte, ukažte mu co se sluší a kupte kafe vy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

To je celá Františka-lakomec jeden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magicm18

Rekl bych ,ze je to o lidech.Nekdo si svuj svatek radeji oslavi v soukromi,mezi svymi ktere ma rad.No a pokud nechtel v praci nic koupit ,tak mozna ne tobe,protoze mel treba nejaky duvod,do ktereho nevidim.Myslim si ,ze Franta o svuj svatek se sam rozhodl komu da treba kavu a komu vubec nic.Je to asi o vztahu k lidem ,kolektivu i pratelum.Je to jeho volba pokud ma nekoho rad ,kdyz mu popreji jestli neco nabidne.At uz je to kava ,dort nebo kamaradstvi nebo lasku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Třeba neměl peníze,nebo náladu.Třeba byl někdo mezi váma ,komu by nikdy nic nekoupil a odnesli jste to všichni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybych se jmenoval Franta a hned po ránu na mě někdo vlítnul,abych­.....Divili by jste se, kde by by jste ocitli.
Ale třeba je druhé jméno Fandy Harpagon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

A jestlipak jste Fanoušovi k svátku něco koupili a popřáli mu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

řekla bych že je pěkný žgrt a lakomec proto vám nic nekoupil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bafi77

to je jasny nemel by sam na pivo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek