Lenča59

Proč nám lítají mušky nad hlavami?

Nevíte proč nám lítají malý mušky nebo komáři nad hlavami(nejčatěji k večeru)? 😁
A nevíte proč mi ,,někdo" tuhle otázku smazal(udělala jsem novou protože mě to zajímá…)?

Odpovědi
Jsemtady

Vyciti pot, bezne tak vysedavaji na zviratech a oziraji zbytky rostlin, bakterii, komari krev. Kdyby si se nepotila, tak o tobe nebudou vedet. Pot je proste pritahuje. Ze nesednou hned.. cekaji na vhodnou chvili.
Doplňuji:
http://hobby.id­nes.cz/koho-postipou-komari-055-/hobby-mazlicci.aspx?c=A130722­_115742_hobby-mazlicci_bma

Questman

Jdou za živočišným teplem tvého těla, potem, horkým dechem, případně výkaly či krví.