Eda69

Proč najednou nejde torrent?

Nejde o konkrétního klienta, chovají se všechny stejně. Prostě nemají žádné příchozí připojení, přičemž internet dál normálně jde i stahování ftp a pod. Z jiného PC na stejném připojení dál torrent normálně jede, nenapadá mě co by mohlo býti příčinou. Systém jsem reinstaloval a je úplně čistý, zkoušel jsem vypnout firewall a žádná změna, nepoužívám proxy.

antivir pořád stejný a nikdy nevadil a ano i vypnout jsem ho zkusil ale jak jsem řekl, ten torrent nešel ani na čisté instalaci windows bez jakéhokoliv jiného sw.

Odpovědi
štamgast

Antivirus použváš? Poku ano, zkoušel si ho vypnout?

Tak to je vážně divný.

Perebund

Mám podobný problém, hláška před načtením stránky.

Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /data/www/czto­rrent.net/trac­ker/class/torren­tslist.php on line 583

jo, vypnul jsem antivir a jde to. hmmm

Jean Zulius

Ja mam taky ten problem do vikendu my slo vse stahovat pres torrenty a ted najednou po odkliknuti nejakych zasad my nejde nic.Proc to nekdo vymyslel kdyz to nekdo nebo neco blokuje na stahovani.Co mam udelat aby mi to opet slo skousel jsem odinstalovat proram na torrenty a to nepomohlo tak co mam jako delat????