štamgast

Proč nad výstavní plochou skoro každého autobazaru vlají takové ty fáborky?

Zde jsou vidět: http://hnonli­ne.sk/sites/de­fault/files/at­tachments/ima­ges/590/19308590-auta_autobazar-s.gif

Nejlepší odpověď
MK44

Všiml jste si jich? Všiml! Víte, že je tam autobazar? Víte! Tak už plní svůj účel. Teda – ještě zbývá, abyste tam utratil. Jinak snad mají navozovat atmosféru automobilových závodů. Tam se to fáborky často jen hemží …

Další odpovědi
ahold

Je to účelové. Plašit ptáky, aby neznečišťovali zaparkovaná auta.

marci1

Aby upoutaly lidi jdoucí okolo.

zistan

Asi plaší ptáky aby nesr..y na auta;-)

petra15

ahold,
predevsim je to ucelove opisovat od zistana…