Shady

Proč náckové tolik kritizují drogy když jsou věčně našrot?

alkohol je taky droga a to jedna z nejhorších

Nejlepší odpověď
arygnoc

srandujete?
nacisti nasadili v 2. svetovej vojne pervitín pilotom, aby fungovali.

buď neviete, kto sú to (boli) nacisti, alebo nepoznáte pozadie udalostí.

pokiaľ ale hovoríte o neonacistoch, to je iné.
v tom prípade konštatujem, že ani neonacisti ani drogy (včítane marihuany) nestoja za reč, oboje sú spoločenské zlo.

Další odpovědi
Reezo

od kdy je marihuana společenské zlo? 🙂 společenské zlo jsou např. Média a lidi, kteří předurčují chování nebo třeba alkohol. Náckové jsou jen vylepaný jednoduchý lidi, kteří neberou ohledy na ostatní.