Shady

Proč nacionalisté nenosí české značky?

Není to proti jejich ideologii?Proč místo českých výrobců podporují ty zahraniční?

Nejlepší odpověď
Drap

Ptáš se dobře, ale musíš se zeptat přímo nacionalistů. Pokud vím, tak tady žádný zapálený nacionalista neni.

Další odpovědi
Tisbo

Nacionalisté nosí i české značky oblečení, výborným příkladem je například Hardset shop v Brně, kde má obchod svoji velice rozsáhlou kolekci zboží, které je vyrobené v české republice. Dále je na trhu dalších několik podobných značek.
Je to ale indivituální, protože za vlastence lze považovat i Oi skinheady, kteří dodržují tradici oblékání jejich skinheadské odnože a tak je na nich možné vidět i oblečení vyrobené v Anglii (Londsdale, Dr Martens atd..).
Radikální nacionalisté mají rozsáhlou spolupráci s dalšími skupinami nacionalistů i napříč státy, se kterými mají dobré vztahy. Pro tuto skupinu je podstatné, aby podporovala mezinárodní hnutí nacionalistů a proto nosí různé české i zahraniční značky (Dobermans Aggresive, Thor Steinar, PitBull west coast, PitBull Germany atd.).
Každopádně každý nacionalista smýšlí jinak a lze potkat takového, který nosí pouze české značky, ale i drhého, pro kterého není značka oblečení podstatná a je pro něj důležitější to, co nosí v hlavě.