Beer4Real

Proč na Youtube nezůstanou top komenty pořád navrchu?

dřív byly komenty s největším počtem palců pořád nahoře, teď tam vydrží max. týden a jsou tam jiné sice aktuálnější ale s menším počtem hlasů.
Vím že je to banalita ale tak mě shořelo asi 10 komentářů :)

Komentujete pod videa a vadí vám to taky?

Odpovědi
anonym

Komentuju, vadí!

Nerevarin

Komentuju, vadí!

Taky jsem si toho všiml. Ne, že bych měl často nejvíc palců (to se mi stalo jednou), ale docela mi to vadilo. A vůbec, nevím jestli dědkovatím, ale veškeré změny na Youtube a FB mi přijdou čím dál horší a horší.

Miky S

Komentuju, nevadí

Doplňuji:
Nevadí mi to asi z důvodu, že jsem nikdy neměla nejlépe hodnocený komentář;)

Matthew

Komentuju, nevadí

Doplňuji:
Řekl bych, že je to hlavně z důvodu toho, aby se ty komentář obměňovaly. Jelikož dost často narazíš na stejný komentář s velkým počtem palců u více videí :) To by pak taky nebylo ono, kdyby pod každým známějším videem byly jedny a ty samé komentáře. A že jsou občas některé velmi stupidní ;)