Michal Kole

Proč na Vánoční a silvestrovské svátky dávají komerční a veřejnoprávní televize samé pro mě nezajímavé pořady ?

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž bys asi celou sváteční dobu chtěl vidět plavající ženy a info aspoň v titulcích k tomu.
Mimo tebe by se nikdo nedíval a oni potřebují sledovanost 😁.

Další odpovědi
dudu

Nedává snad některá televize pohádku o plaváčkovi? Pokud nikoliv, vyber si ke čtení hezkou knihu, poslouchej a zpívej koledy a děkuj osudu, že jsi se znovu narodil, neboť patříš mezi vyvolené, kteří přežili avizovaný konec světa!
Doplňuji:
pardon: o Plaváčkovi.

led

Pretože zatiaľ nie ste vo vrcholovom vedení televíznych spoločností. Ste spotrebiteľ, tak isto ako my, všetci ostatní diváci, ktorý sa prispôsobuje ponuke televízií. Máte dve možnosti: pozerať – nepozerať.

manon

Protože televize se snaží přizpůsobit co nejširší mase diváků a tudíž jedinci se speciálními požadavky a vkusem se televize nezavděčí. Nic si z toho nedělej, už jsme dva :)

Reuef

Protoze vysilaji hlavne pro deti aby si od nich rodice mohli pri priprave svatku odpocinout

anonym

pretože sú komerčné alebo verejnoprávne, ale bez výnimky nezaujímavé.

nemám televíziu už viac ako 10 rokov a jediné o čo prichádzam je reklama. ale to oželiem.