DDarent

Proč na tomto webu neni výběr několika kategorí (při zadání otázky) najednou???

příklad: zadam otázku- jaký operační systém máte v tabletu nejradši??? to zahrnuje_____e­loktroniku/mo­bily, počítače/software a ankety/zábava­....... tak kam to mam dát???
já třeba ani nevěděl kam dát tohle, tak sem to dal do ankety a zábava… přidat sem třeba kategorie- nepřiřazetelné a do elektronyky bych dal tablety (myslym přstroj, ne to co se poliká). .........
Doplňuji:
češtinu neřešte...... už jednou sem psal, že když to pišu na mobilu, si to nekontroluju

Nejlepší odpověď
arygnoc

ach jo, češtino, češtino, dostávaš na frak.

ale k otázce:
mobil (dnes už jo), počítače a pod. patří do elektroniky.

Jaká dilema?

Další odpovědi
tom004

Je pravda,že u některých otázek je těžký výběr kategorie.Každý z nás by to nějak řešil,nejlépe přidáním nové.Jenomže,potom by se z těchto stránek stala nepřehledná džungle kategorií.Jestli jste si ještě nevšiml,zřizovatel stránek to vyřešil elegantním způsobem.U ka­tegorie Ankety a zábava,zruší odebírání bodů,při případném přeřazení otázky do této kategorie.A protože jsme každý jeden z nás tak trochu „ješitové“,hlavně na své bodíky,řešení bude jednoduché.Nejsem si opravdu jist kategorií,dám ji do anket.Tak to chce těch pár dní vydržet. 🙂

Valky

Čeština… ta se řešit musí, pokud chceš něco ventilovat…
No to je jedno… Jednoduše proto, že admin si myslí, že všechny otázky patří do zábavy a ankety..