Zplic

Proč na Prima Cool přestali vysílat Futuramu? A kdy ji zase začnou vysílat?

Nejlepší odpověď
Ondrej01

Návod zde:
e-mail: informace@iprima.cz
Předmět: Vysíláni Futuramy na Coolu
Zpráva: Dobrý den, mám dotaz, zajímalo by mě, proč jste přestali vysílat pořad Futurama na Prima Cool a kdy přibližně ji hodláte uvést zpět do programu. Děkuji a s podzravem, …

Další odpovědi
DusanOrlik

Přece proto,že už novější díly nejsou.Tak místo toho daly opět teorii velkého třesku-též super seroš.

Syd

Protože odvysílali šestou řadu a sedmá ještě neni k mání. To to maj pouštět pořád dokola jako Simpsonovi?

Reuef

sestou radu vubec nedavali…to co vydavali za sestou radu byly jen rozkouskovane Futurama filmy sestou radu asi jeste nemaji nadabovanou