Matthew

Proč na odpovědi.cz neexistuje aktualizace odpovědí v reálném čase ? :D

To takhle někdo podá otázku, vy smolíte odpověď, dáte odeslat a najednou vidíte ,že to někdo těsně před vámi zodpověděl nebo že byla vaše odpověď ale naprosto neužitečná protože to ten před vámi zodpověděl 100% :D docela často se mi to tady stává :D
Doplňuji:
www: Já měl na mysli něco podobného jak je třeba na youtube. Tam když píšete komentář a máte zaplou aktualizaci tak vám tam ty komentář skáčou i když ještě píšete. Zatímco tady smolím odpověď a až po refreshi (aktualizace F5) nebo odeslání odpovědi na mě najednou vyskočí že třeba tři lidi už stačili odpovědět. Já doufám že rozumíte co mám na mysli :)

Nejlepší odpověď
www

Ale existuje!
To se ti jen zdá, ale někdo je jednoduše rychlejší se stojí odpovědí 😁.
Rychleji vyhledá, napíše, odešle a pak se ti to takto jeví.
Doplňuji:
To, co uvádíš v doplnění zde není, poněvadž to není v podpoře. Jednoduše, stránky to neumí. Proč? Odpoví provozovatel.

Další odpovědi
radce

Myslím, že by to dost zpomalilo chod poradny…

Beer4Real

celkově je tahle stránky pozadu tak 5 let :)
Doplňuji:
*stránka :)