Lenka___

Proč na módních přehlídkách vypadají všichni jak úchylové?

Proč předvádí oblečení které nikdo nebude nosit?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Nejsem odborník, ovšem vysvětluji si to že se na nich předvádějí hlavně nové kombinace střihů, barev, materiálů které tak se dají uplatnit v běžném životě.

Další odpovědi
Löwe

Protože prachy hýbou světem c:

Slecna 007

Proč myslíš, že ho nikdo nebude nosit? Každý takový kus je umělecké dílo na prodej. Může se ti nelíbit, ale zjevně se najdou lidé, kteří nakoupí. Počítám, že nejsi cílová skupina, pro kterou se to oblečení vyrábí. Nebo myslíš, že návrháři dělají oblečení, které nikdo nebude nosit?

Džanička

Přesně tuhle otázku si pokládám pokaždé, když nějakou takovou „přehlídku“ vidím.. A taky to nechápu, většina z toho co na sebe oblékají ani nepovažuji za oblečení ale doslova za hadry..

tony2412

mě nejvíc fascinuje ten výraz modelek ve tváři,to je teda síla,čuměj upřeně na jeden bod před sebou,kroutěj se jak tasemnice a ani se neusmějou,a někdy to co na ně oblíknou je fakt hrůza,vždyť v tom se ani nikam jít nedá,jedině fakt na to přehlídkový molo 🙂

ivzez

Podle mne to na přehlídkách vypadá jinak (chce to volit lepší přehlídky).

Řekli byste, že na této přehlídce Inés de la Fressange předváděla ve věku nad padesát let (snad 53)? Podle mne mají dnešní „missky“ a modelky co dohánět …
http://guesto­faguest.com/wp-content/upload­s/2011/04/ines­runway1.jpg
Doplňuji:
Ještě jeden odkaz:
http://static1­.purepeople.com/ar­ticles/6/65/20­/6/@/486459-ines-de-la-fressange-lors-du-defile-637x0-2.jpg