Michal Kole

Proč na fotbal nebo hokej tenis, atletiku kouká každý a na závody v plavání i synchronizovaném nikoho nezajímá ?

Nejlepší odpověď
vitezove11

Plavaní podle mě není tak zajímavým sportem jako třeba hokej .
Doplňuji:
Každy se rád díva na to co ho zajíma.

Další odpovědi
anonym

Co to žvejkáš Míšo, já se rád koukám na všechny sporty tykající se vodního sportu i přesto, že jsem neplavec!

badisko

tak hrrrrr Michale ja na plavani koukam … dost casto a na bazene jsem skoro jako doma ..take jsem zavodne plaval..za Ostravu- Porubu..8 let

Bedy

Každý se dívá na to, co ho baví. Mě třeba hokej baví mnohem víc než nějaký plavání…
Je to každýho věc, každý máme trochu jinej vkus.

Podobnou hloupou otázku bych mohl položit já – kouká někdo i třeba na šachy, ale já narozdíl od jiných takový hloupý otázky nezakládám.