hh010

Proč na Android marketu není možný jiný způsob platby než platební kartou?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Protože je to zahraniční obchod a v zahraničí je placení kartou víc rozšířené a běžnější než u nás v České republice

Aplikaci si taky můžete nechat naprogramovat u nějaké firmy a platit budete rovnou jim. Například u http://progra­movaniandroid­.cz/

Další odpovědi
anonym

a jak jinak než kartou byste chtěl rychle platit mikročástky do 20 korun?

///

smskami ? … moc nákladné

převodem z účtu na účet ? … moc pomalé

paypal ? paypay ? moneybookers ? … to je totéž co platba kartou, jen je to prodražené o dalšího zprostředkovatele

mPlatby ? 3D Secure ? … nefunguje globálně

///

nicméně v plánu je možnost platit v marketu za aplikace přes operátora, stejnou fakturou která vám chodí za hovory a smsky (případně předplaceným kreditem), to však vyžaduje sestavení potřebných smluv s operátory, naprogramování potřebného softwaru (není to běžná služba) a to chvíli trvá.