hanulka11

Proč myslíte, že kouř z cigaret je nejvíc cítit ve vlasech?

Jistě to znají hlavně nekuřáci .Čím to bude-přemýšleli jste o tom někdy?

Nejlepší odpověď
kropitko

1)ostatní části jsou většinou kryté oblečením, když si vezmete čepici, tak Vám vlasy také nebudou tolik smrdět.
2)vlasy se přirozeně mastí a tím přitahují veškeré nečistoty, stejně tak i zápach.

  1. nejhorší kombinace co může být, je ta, když sedíte v zakouřené hospodě, kde se i vaří,,,to pak smrdí vše, vlasy, oblečení jednou tolik.

ig, nejen z táboráku, např. i z výfukových plynů.

Další odpovědi
iq

No já myslím,že by to mohlo mít souvislost s tím,že je vlasů hodně.Kouř proleze všude a spousta vlasů je vlastně kryta těmi ostatními,tak to pomaleji vyprchává.Navíc vlas je dlouhý,tak se na každém z nich nachytá větší množství.Není to jen z cigaret.Z tá­boráku je to samé:-)