annas

Proč myslíte, že jsou takové rozdíly v zacházení se dvěma pacienty?

Převzato. Dva pacienti, dvě různé ordinace.

Dva pacienti odkulhají současně na dvě lékařské kliniky se stejným zdravotním problémem.
Oba mají těžkou poruchu chůze a zdá se, že potřebují náhradu kyčelního kloubu.

PRVNÍ pacient je vyšetřen během hodiny, stejný den je zrentgenován a je vyzván k nástupu na operaci příští týden.

DRUHÝ pacient navštíví obvodního doktora. Ten jej pošle ke specialistovi, kde je objednán na vyšetření za 8 týdnů.
Posléze je zrentgenován a jeho snímek je prozkoumán až následující týden.
Konečně je mu naplánována operace, na kterou má nastoupit za dalšího čtvrt roku.

Odpověď:

První z nich je zlatý retrívr.
Druhý je důchodce.

Nejlepší odpověď
GM

Za operaci retrívra dostane doktor peníze na ruku a hned.

Další odpovědi
led

Nedivte sa. Tých dôchodcov je viacej a sú nepotrební. Už nezarábajú. Je to smutná realita zdravotníctva.

odkaz na článok
http://jaroslav­mrazek.blog.id­nes.cz/c/164729­/Lekari-stydte-se-Aneb-rozdilny-pristup-k-pacientum.html