Yggdrasil.

Proč muži milují ženy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne všichni – někteří muži milují muže…
😉
Ale proč ženy? – jde o evolucí ´naprogramované´ chování, jinak by daný živočišný druh (v případě tvého dotazu člověk) vyhynul.
A nebo jinak – milují je, protože jinak by je museli zabít…
😉

Další odpovědi
bolak

„Z černé díry nic neunikne, dokonce ani světlo. Nenávratně pohltí vše, co se ocitne v její blízkosti.“

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/100840664­39-den-konce-sveta/205382531­03/1830-cerna-dira/

ten který je

Protože bez žen by většina z nás mužů zvlčela.:-)

marci1

Protože jsme ( alespoň velká většina z nás ) krásné, přitažlivé, elegantní, vzrušující, chytré, laskavé, chápající, obětavé, hravé, sexy a my milujeme zase muže. 🙂

Kelt

Podstatou je asi zachování rodu. Mohou v tom hrát roli i určité pocity, které lze nazvat láskou. Lidé se mohou milovat a mít spolu děti, ale nemusí se milovat, stejně se mohou milovat a nemohou mít děti z nejrůznějších důvodů.

quentos

Pro jejich krásu, něžnost, křehkost, andělskost…

nabízí se ovšem zajímavější protiotázka: proč ženy milují muže? To zase prosím vysvětlete vy mně – to totiž zas nechápu já :{D>

NikkiHeat

…láska k ženám je naprogramovaná geneticky především za účelem zachování lidského rodu, chemické procesy neboli pocity jsou k tomu ku prospěchu, nebýt této chemie ženy by byly dávno „eliminovány“…

anonym

Žena je i matka a kdyby si matky většiny „mužů“, co odpověděli přečetly, co o nich synkové napsali a co si vůbec o ženách myslí, asi by byly velmi smutné. Přemýšlely by o ztracené energii při výchově. prostě by si uvědomily, že to byl jen ztracený čas, který nejde nijak vrátit, bohužel.

Zbynas

Z pradávných dob, aby je mohli osemenit a ženy tak otěhotnět.

Hamon

Abychom nemuseli milovat kachny.

anonym

BOLÁKU kecáš nesmysli! Je dávno dokázaný že z černé díry uniká záření .. a proč muži milují ženy? Protože to je výsledek všeho ostatního :D

zjentek

protože protiklady se přitahují a páč muži nejsou buzeranti :o

petra15

mowla
„jinak by je museli zabít“ … to jsi urcite myslel na tvojí tchýni, co?

arygnoc

občas si túto otázku kladú aj muži.

veď ženy nerozumejú športu, nechodia na pivo, golf ich nebaví a to nehovorím o spoločnom prdení a grganí. A mnoho iného.

zato požadujú zbytočnosti ako sú nové šaty a topánky (a tie staré vôbec, ale vôbec neboli nosené, no dobre, možno raz, dvakrát), voňavé vodičky a robítka tváre a iné zbytočnosti, otravujú s popolom na zemi, neumytými hrnčekmi od kávy a neustále vyžadujú, aby ich niekto počúval. A mnoho iného.

ale zasa priznajme, žena je prvok nevyhnutný na to, aby sme vôbec prežili (zcela výnimočne nemám na mysli sex), nestali sa z nás opäť jaskynní ľudia, časť nášho bytia, ktorá ho okrášľuje, spríjemňuje, neraz i potvrdzuje naše ješitné údajné kladné vlastnosti, povznáša naše ego…

priznávam, občas muži ženy používajú ako univerzálny domáci nástroj (čo sa týka nepopulárnych činností, ako je pranie, upratovanie, varenie a rodenie detí), čo by mohlo byť v prospech žien (z hľadiska muža, dámy, nebite ma!).

ešte že sú občas prítulné a prinášajú i potešenie (áno, tentoraz myslím i na sex), a dokoncy niektoré i zmĺknu, keď spia.

ale keďže my chlapi sme bytosti od prírody bytosti lenivé, nezamýšľame sa nad problémom >prečo ich vlastne milujeme< príliš často a útrpne prijímame svoj osud.

to by mohlo vysvetlovať tento nerovný vzťah (prečo ženy nás chlapov milujú, je predsa jasné, všakže ;) ) a nepochopiteľný úlet mužov.

:DD
:P

petra15

Jak jen vyjádrit souhlas s tvojí peknou poetickou odpovedí, kdyz jí dávás do komentu…:-)