Hanah

Proč muži bez ostychu /pouhým odvrácením těla/ močí na veřejném prostranství?

Tyto situace mužů jsou časté.Nemyslím situace ,kdy je to řešení z „nouze“.Proč tak činí,bez studu,ostychu,bez jakýchkoliv zábran?Navíc i znečišťují veřejná prostranství.U nás v domě po generační výměně nájemníků už chybí slušní muži. Sám člen výboru SVJ zavedl pánský záchodek na společném dvoře-zahradě za kůlničkou. To si dříve žádný muž nedovolil.Pokud se děje v domě nějaká oprava i řemeslníci toto místo využívají.Já mám okna bytu přímo proti tomuto inkriminovanému místu. Myslím si ,že je to zejména nekulturností člověka a pohodlností.Ten „náš“ navíc nepoužívá kapesník,smrká na zem,odplivuje si v prostoru společného dvora-zahrady.Pro některé ,ale je hodný,dobrý,šikovný co je pro dům stále v montérkách,další to nevidí,jen já mám zase zle.Proč tak někteří muži činí?Vždyť od mateřské školy a po celou školní docházku jsou děti správně vedeny,proč se ty základy školy a snad i rodiny potom u některých mužů ztrácí?A teď muži do mně!

Nejlepší odpověď
mosoj

Že psi serou kudy chodí a roznášejí parazity tě nevadí ?
Osobně jdu na WC pokud je dostupné. Pokud ne, vyčůrám se kde to jde.
Ženy dělají totéž.

Když jsem byl kdysi pracovně v Rumunsku tak tam šla žena v široké sukni po chodníku. Když to na ní přišlo sedla si . Za chvilku vstala a zbyla tam po ní jen loužička. Už tenkrát musela chodit naostro.

Další odpovědi
suaeda

Promiňte mi mé přirovnání, ale tato otázka mi silně připomněla známí román od Chevalliera Zvonokosy. Tam se také řešil problém veřejného záchodku na návsi.
Ale nyní vážně. Bohužel někteří lidé jsou neomalení a slušnost je jim fuk. Navíc dovedu si představit jak to s provizorního WC asi páchne za teplého počasí.

Reezo

Já osobně si myslím, že může jít o závist z vaší strany, že si muži mohou prostě pohodlněji ulevit od malé potřeby. Také je to známka dominance a když prostě musíš tak musíš. Nejlepší by pro tebe bylo, kdyby jsi si zkusila jeden den prožít jako muž.

Stingo

Každý chlap to určitě nedělá, vždyť tím shazuje sám sebe.

anonym

Bylo,je a bude.Na vesnicích to nikdo neřeší a ve městech jsou problémem veřejné záchodky.Žena si „čupne“,muž stojí,tak je více vidět. A pejsek zvedne nožičku.Rozhodně bych nespojovala šikovnost,dobrotu s přirozeným vyměšováním člověka.

NikkiHeat

Já se teda chovám vždy a všude kultivovaně a vychovaně…doslova a do písmene dle platných společenských norem a pravidel. O močení a jiných projevech na veřejnosti a dokonce bez zábran nemůže být ani řeč. Ale já jsem ušlechtilý a renesanční člověk )))

…nicméně to co popisuješ je holt daň dnešní doby, úpadek morálky ve všech směrech…koneckonců i ženy předvádí " úžasné věci ". Každopádně dnes slušnost, morálka, pokora atd. není oceňována…všem jde jen o jedno. O prachy.

Awe

Nevidím důvod proč se stydět.Je to součástí života a dělá to každý.Když to příjde tak se přece nepo…A mimochodem sem viděl ženy které dělají mnohem horší věci.Pokud ti vyloženě někdo nemočí pod okna nebo dveře, tak nevím co ti na tom vadí.Myslíte si že jste strašně kultivovaní a vychovaní vsadím se že nikdo z vás není na 100%

ptáč

Tato planeta je zatím veřejné prostranství. Až naučíte svoje psejky chodit na záchod a ne na trávník či písek, pak se dohodneme. Proč sledujete močící dělníky? Když někdo bude chodit na váš záchod na zahradě, bude se vám to nepříjemné použít po někom. Moč patří do přírody, stejně jsou to jen chcánky.

arygnoc

ach jo.
videla ste niekedy pražské chodníky po odmäku (oblevě)?

to je hovien, čo?