registronic

Proč musím zapínat monitor?

Koupil sem si od kamarada monitor BENQ. Problem je, ze pokazde pri zapnuti pocitace musim zvlast zapnout monitor. Hledal sem v nastaveni monitoru a nic nenasel. Dekuji za pomoc

Nejlepší odpověď
Hlada

Rozhodně to není vlastnost všech monitorů BENQ. Pro lepší odpověď by bylo dobré uvést přesně typ, jestli tu není někdo, kdo ho má na stole. Nejspolehlivější odpověď ale dostanete na technické podpoře Benq.

Další odpovědi
www

Poněvadž monitor je takhle postaven. 😉
Doplňuji:
Můj monitor má sice požadovanou schopnost v nastavení, jenže pak je v režimu pohotovosti. Čili-vypínám také prstem 🙂.

anonym

Jakmile vypnete počítač , monitor intuitivně hledá signál ale počase se vypne ( přepne nouzoví režim odebírá minimálně elektřinu ) , a pak když PC zbova zapnete i monitor se aktivuje ..

david22

BENQ je na kočku :)