Proč musím při koupi měsíční dálniční známky uvést kdy se na cestu vydám? Proč si jí nemohu operativně označit sám?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud si jí kupujete nemusíte uvádět kdy odjíždíte a taky si jí nemusíte hned nechat označit na benzince.Jen jim při koupi té známky řeknite že by jste si jí chtěl/a koupit a že si jí pak označíte sám/a.Já jsem minulý týden taky jela do Rakouska a protože jsem potřebovala dálniční známku tak jsem si jednu nechála označit na Benzince ihned a tu druhou jsem si koupila do rezervy s tím že si jí už pak označím sama.

Další odpovědi
Miroslavst

Omlouvám se, ale ani jeden dosud odpovídající nemá pravdu. Pokud by se zjistilo, že prodejce prodal neoznačenou známku, měl by velký problém.
Je to z toho důvodu, že klidně byste mohl jezdit po dálnici zdarma celý rok místo týdne, měsíce, s tím, že byste měl známku za oknem a v případě, že byste viděl kontrolu, označil si ji nebo spolujezdec.
Ano, prodejci vycházejí vstříc a neoznačí známku, ale je to proti podmínkám prodeje.

pondělí

MŮŽETE SI JI OZNAČIT SÁM,PRODEJCE VÁM JEN POMÁHÁ,ale označení musí být podle vyhlášky.jinak známka je neplatná