Proč musím při koupi měsíční dálniční známky uvést kdy se na cestu vydám? Proč si jí nemohu operativně označit sám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud si jí kupujete nemusíte uvádět kdy odjíždíte a taky si jí nemusíte hned nechat označit na benzince.Jen jim při koupi té známky řeknite že by jste si jí chtěl/a koupit a že si jí pak označíte sám/a.Já jsem minulý týden taky jela do Rakouska a protože jsem potřebovala dálniční známku tak jsem si jednu nechála označit na Benzince ihned a tu druhou jsem si koupila do rezervy s tím že si jí už pak označím sama.

Další odpovědi:

Zlatý

Omlouvám se, ale ani jeden dosud odpovídající nemá pravdu. Pokud by se zjistilo, že prodejce prodal neoznačenou známku, měl by velký problém.
Je to z toho důvodu, že klidně byste mohl jezdit po dálnici zdarma celý rok místo týdne, měsíce, s tím, že byste měl známku za oknem a v případě, že byste viděl kontrolu, označil si ji nebo spolujezdec.
Ano, prodejci vycházejí vstříc a neoznačí známku, ale je to proti podmínkám prodeje.

Pokročilý

MŮŽETE SI JI OZNAČIT SÁM,PRODEJCE VÁM JEN POMÁHÁ,ale označení musí být podle vyhlášky.jinak známka je neplatná

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.