chatrc

Proč musí být škola tak nesnesitelná a vysilující?

Mám takový pocit, že to není úplně v pořádku.
Každým dnem se začínám čím dál tím více učit a, aby toho nebylo málo vypsal jsem vám tady rozvrh.

Pondělí: HV,TV,M,ČJ,ČJ-ČT
Úterý: AJ,M,ČJ,VV,VLD
Středa: M,ČJ,VLZ,PŘ,AJ,ČJ-ČT
Čtvrtek: TV,AJ,IKT,M
Pátek: PČ,M,ČJ,PŘ,ČJ-ČT

Moc mě vysiluje středa.
Čtvrtek je super máme IKT
Mám potom ještě kroužky:

PO: ZPĚV + KARATE
ÚT:KARATE
ST:FLÉTNA + NAUKA + BADMINTON
ČT:KARATE
PÁ:VOLNO

Nejlepší odpověď
anonym

Pracovní týden
Po – 8 h.
Út – 8 h.
St – 8 h
Čt– 8 h.
Pá – 8 h.
So – odpočinek
Ne – sakra, zítra nanovo.

Kde se se*e škola. 🙂

Další odpovědi
Conchus

Asi jseš línej až hanba. To není žádná blbost, když někdo řekne , že si máš příležitosti ke vzdělání vážit. I když bylo by zajímavé být od patnácti let úplně blbým bezďákem. Přežil bys?

arygnoc

pozrite sa na mamku, tá príde z práce a doma druhú šichtu. [zvyčajne]

zvykajte si, celý život budete vysiľujúci.
a keď si vyberiete životné poslanie/povolanie, čo vás nebaví, lebo musíte, tak bude i neznesiteľný.

;-Q

anonym

barbakan:
Škola:
Po 7:05 – 15:50
Út St Čt Pá to samé
So, Ne – učení na další týden

Kam se se*e práce. 🙂
Doplňuji:
vypustit kroužky je ta nejdementnější věc co můžeš udělat

dudu

Nedávno běžel v telce cestopis o ostrově Curacao /Nizozemské Antily/. Žijí zde potomci Afričanů, kteří se původně měli stát otroky v USA.
Díky rozsáhlým rarineriím je zde dnes vysoká životní úroveň a nikdo z domorodců v podstatě nemusí pracovat. Také mládež nemá žádná materiální ani finanční omezení a přesto nejsou na ostrově problémy s drogami ani alkoholem. Naopak dominuje zde touha po vzdělání, nejspíše proto, že ještě prarodiče současné mladé generace neuměli číst ani psát. Nejvíce mě pak zaujalo sdělení, že všichni zdejší středoškoláci plyně hovoří čtyřmi jazyky! Tak nefňukej a vem si z těchto negrů příklad.

iceT

A kde je odpolední vyučování?A kde jsou pracovní soboty,kdy se taky muselo jít do školy?

Emefej

To je toho, já jsem občas chodil do školy i v sobotu. Pokud nebyla v sobotu škola, chodili jsme sbírat mendelinku.

ivzez

To je rozvrh páté třídy (I. stupeň) ZŠ?
25 hodin týdně není moc (na druhém stupni jich budeš mít víc), ale trochu bych rozvrh upravila. Matematika, čeština a cizí jazyk by měly pokud možno vyučovat v prvních 3 až 4 hodinách, potom klesá pozornost a žáci už se tolik nenaučí. V cizím jazyce dosahují žáci lepších výsledků při rovnoměrném rozložení do celého týdne. (Ale ne vždy mají školy pro dodržení všech zásad při tvorbě rozvrhu podmínky.)

Např.:
Po: AJ, TV, M, ČJ, ČJ-ČT
Út: M, ČJ, VLD, ČJ-ČT, PČ
St: M, ČJ, AJ, PŘ, VV
Čt: TV, M, IKT, VLZ, ČJ-ČT,
Pá: AJ, M, ČJ, PŘ, HV

(nehýbala jsem s TV a IKT, jejich změna by rozhodila rozvrh celé školy)

Jinak s takovým přístupem k povinnostem budeš mít problém všude – na ZŠ,
na střední škole i později v zaměstnání. Kroužky jsou fajn, ale napřed je nutné zvládnout povinnosti.

Kroužky bych nerušila, ale volila bych takovou skladbu,
aby se škola dala zvládnout bez problémů, abys např.
kvůli kroužkům nepsal úkoly do noci …

Karate bude spíš trénink, ne?

zjentek

vypusť ty kroužky, pánč pokud si ty informace v sobě nesrovnáš, vyroste z tebe tupej robot, kterej v dospělosti bude moralizovat občany s duší ;q