Kuře

Proč můj osmák neběhá v kolečku?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč můj osmák nechce běhat v kolečku. Hodně čtu, že osmáci běhání v kolečku milují. Ten můj asi ne. Nevíte, jak ho mám to běhání v kolečku naučit? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
Drap

Musíš ho to naučit, nejléoe pomocí nějakého pamlsku

Terryle

Buď je mladej a ještě nezjistil, že to může být zábava, nebo ho to prostě nebaví. Ani zvířata nejsou stejný – jako lidi…
Zkus ho do kolečka dát a pak ho lehce pootočit, aby musel popoběhnout, třeba mu to dojde a zalíbí se mu to. Já tak kdysi naučila běhat křečka. Ale může se stát, že ho to prostě bavit nebude…

A ještě mě napadá: Možná nezamykej otázky hned po první odpovědi, ta nemusí být nejlepší. I z těch dalších se můžeš dozvědět zajímavé věci…