Michal Kole

Proč můj nový pejsek Dan II. pořád mává ocasem a Dan I. ocasem nemával skoro vůbec ? Co mávání ocasem u psa znamená ?

Nejlepší odpověď
anonym

Projevuje radost, ale jak tak koukám, ten DAN I. tu radost asi neměl, že ti chcípl!

Další odpovědi
iceT

Myslím,že tobě by zamávání ocasem taky prospělo.....:-)

koldy

psi ocáskem rozprašují svůj pach, tak zní oficiální studie, ale myslím si že projev radosti je to taky…

zjentek

vypadá to, že tě Dan První už prokoukl ..to se tady online vyznáváš z týrání a hledáš požehnání k pokračování?
Doplňuji:
iceT: pokorně mávám tvému avataru ,)

kapka

IceT zabila :DDDDDDDDDDDDDDDD