Aquamen

Proč můj notas píše, že je připojený k WI-FI, ale Internet, Skype, atd. nefungují ?

Odpovědi
McArthur

Router, ke kterému je notebook připojen přes WiFi, nemusí být připojen do Internetu nebo může mít nastaveno omezení, které připojení brání. Také může být požadováno vyplnění DNS adres u WiFi karty notebooku. Tvůj antivir (jeho firewall) může mít nastaveno, že u neznámých sítí do Internetu nepustí „ani myš“. Těch možností je hromada. Ideálně se zeptat někoho, kdo je připojen ke stejné WiFi síti.