klerinka

Proč můj mobil po připojení do PC nereaguje?

Zdravím,můžu se na něco zeptat?Mám mobil Samsung s5230 a když ho zapojím do PC napíše mi nějakou nabídku a já zvolím velkokapacitní paměť ,kterou jsem volila vždy.Pak mii to napíše připojeno na displeji telefonu ale počítač nereaguje!pros­ssíííím poraďte.Díky moc za každou odpověď.a kdyby něco tak piště na klarkavapenikova@seznam.cz

Odpovědi
Bedy

Nainstalujte si Samsung PC Studio a mělo by to být vše v pořádku.

alenad

zkus si prohmatat drát od USB , mně to tak dělalao a bylo to USBečkem .
Vtáhni to z počítače a znovu zapoj – a zkoušej to pořád dokola a kývej drátem …

klerinka

to už jsem taky zkoušela a na mobilu se mi normálně zobrazí tapeta ale počítač opět nereaguje…pomoc!