Shaohao

Proč motor točí více po nastartování?

Pokud nechám auto přes noc v garážích a ráno nastartuji motor po dobu cca 30s točí asi 1200 otáček.
Dělá to pouze pokud je teplo (17 stupňů a více) v zimě to nedělá vůbec. Motor TSI.

Nejlepší odpověď
gecco

Škodovka tvrdí, že je to kvůli emisním normám – každopádně je to vlastnost (nikoli vada), kterou řídí SW řídící jednotky.

Další odpovědi
anonym

Že by byl zapnutý sytič? Ale v létě…

isteron

Nemá automatický sytič ? Možno je tak nastavený .

anonym

Vidíš,Gecco ví všechno…

Děda Louda

Máš pozoruhodně rozvinutý pozorovací talent. Také jsem si všiml, že před nastartováním to není nic moc.