jarka

Proč motor nechytá ?

Mám Škodu 105 L a nechce mi naskočit motor. Vše je v pořádku, baterie, cívka, rozdělovač, benzínová vanička, čerpadlo, svíčky, trysky jsou profouklé stejně jako i karburátor. I benzín mám správný. Zamrzlé to není, auto je garážované. Jiskru to hází, startér točí ale motor nechytne, nevíte někdo proč ??

Odpovědi
mojitek

Vse v poradku asi nebude,je tam dalsich asi tisic veci,ktere nemusi byt v poradku.Zadejte tenhle dotaz v diskuzi na www.skoda.panda.cz
to je web o autech.
Mimochodem tohle mi delalo kdysi na Fávu a benzinove cerpadlo bylo v haji

deny555

Také bych řekl,když je všechno ostatní v pořádku,že to nemá benzín.Takže asi benzínová pumpa.

cukrar

Jarko, ale nemůže být vše v pořádku, když to nestartuje. Je třeba měřit a hledat závadu.
Je v karbirátoru benzin? když stisknete plyt, stříkne pumpička benzin, když vytáhnete kabel od civky hází jiskru?

sonic222

nemáte náhodou prasklou hlavu nebo fouklé těsnění pod hlavou?? do spalovacího prostoru může jít voda a proto to nechytne…mrknite na to co Vám tu radí ostatní i na to jestli se Vám náhodou neztrácí voda…Nebojte nic extra na tom nebude je to šáde a tam prakticky není co se posr.. 🙂