Curiosity

Proč moje štěně tolik prdí? ☹

UŽ JSEM VYMĚNILA GRANULE ZA KVALITNĚJŠÍ.. KONKRÉTNĚ Z „BRIT“ NA „CALIBRA“ (samozřejmě štěněcí.. má 5 měsícu a je to kříženec z útulku) ..ale pořád je to děs.. prdííí a prdííí a prdííí.. a hrozně smrdí!!! ..pořád jen spréjuju a spréruju.. náš starý veterinář říkal, že když pes tolik prdí, tak je něco špatně, ale co?? ..náš nový veterinář na to nereagoval nijak.. tak nevím.. NEMÁTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI??? DĚKUJI ZA KAŽDÉ INFO O PSÍM PRDU!! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je štěně odčerveno a má potíže s nadýmáním,zkuste mu začít vařit.Ne každému vyhovuje průmyslově vyráběné krmivo.Rýže s kuřecím masem,prostě nasaďte dietu.Nevím jak dlouho psíka máte,ale vzhledem k tomu,že je z útulku je velice pravděpodobné,že je ve stresu a takto se projevuje.Jeho stav se může upravit po nějaké době sám,až štěně získá psychickou stabilitu,která se projeví i v jeho zažívání.Ujala ste se pejska,o kterém prakticky nic nevíte,dopřejte mu čas a klidné zažívání.Přeji vám i vašemu peskovi klidné chvíle,větrejte a doufejte ve zlepšení. Hlavně žádné těstoviny,vnit­řnosti ,stres atd.!!! :D

Další odpovědi
briketka10

no po kuřecím mase to bude ještě horší, moje sestra a já by jsme mohly vyprávět má Yorkšíra a ten jak sní jen kousek kuřete tak to je děs běs, smrad po celém bytě…kuřeti bych se vyhnula obloukem a rýže ta ho jen ucpe toto se dává, když má pes průjem ne na prdy !!
možná si už přinesl něco z útulku nějakou nemoc střev nevím, dala bych ho pořádně vyšetřit, krev, stolici apod. je to drahé, ale do nějakých experimentů s malým štěnětem se stravou bych se nepouštěla abys mu nepoškodila ještě víc zdraví než ho má..

veruska

Pro každého psa platí něco jiného,stejně jako u lidí.Je potřeba zkoušet jaká strava je pro něj nejlepší.Ten náš míval žaludeční a střevní potíže,od veterináře máme doporučené granule Proplan,při potížích vařím hovězí,nebo kuřecí s rýží s větším množstvím vývaru.Je fit.Také potřebujou dost pohybu,aby střeva dobře pracovala,ale uhoněný se nesmí hned rychle napít,nebo zhltnout krmení.