Avatar uživatele
jendahun

Proč moje otázka byla přesunuta…

…do škatulky „anketa a zábava“? Otázka souvisela se zdravotnictvím a nastíněný problém mi zábavný nepřipadá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pod touto otázkou je vaše otázka, zřejmě je to ona. Špatně jste se díval, není v Zábavě, ale v Aktualitách. To je rozdíl.
Doplňuji:
Drape, nemáte pravdu. Body se započítávají ze všech kategorií. Už dávno došlo ke změně.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

No pro někoho je to zatím zábava.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ačkoliv nevíme jak otázka zněla, jednou pro vždy postačuje nahlédnout do Často kladené otázky, kde je tento bod hned na 1. místě:
Jaké otázky patří do kategorie Ankety a zábava?
Ankety a zábava je kategorie určená pro otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá.
Pokud si nejste jisti, zda otázka do kategorie patří, nabízíme následující pomůcku:
Pokud otázka vyhovuje alespoň dvěma z uvedených tvrzení, pak patří do kategorie Ankety a zábava.
1.Otázka se týká problému, jehož řešení nemůže pomoci ostatním uživatelům.
2.Otázka vyžaduje osobní názor na aktuální dění, jehož význam v čase klesá.
3.Otázka byla položena za účelem pobavit sebe nebo ostatní uživatele.
4.Otázka vyžaduje informaci nebo názor, které mají pouze omezenou a krátkodobou platnost.
5.Otázka vyžaduje osobní postoj k obecné problematice.
6.Otázka osobního charakteru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To se mi stává často.
Je to pro to, že se píší názory ostatních.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím si, že je to snad proto, že body z těchto kategorií se nezaznamenávají a někteří je proto přeřazují. Osobně nepřikládám vůbec žádnou váhu tomu, v které kategorii otázka je. Domnívám se že většina lidí čte a odpovídá na otázky tak jak se ukazují na stránkách. Myslím, že jedinců, kteří si hledají otázky podle kategorií je minimum a i z nich většina zábavu nevynechá.
To že ti občas někdo přesune otázku, má třeba jen naznačit, aby jsi si byl vědom, že jsi stále pod dohledem vyvolených.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Také se mi jednou stalo, že barvení vlasů mi bylo přesunuto do Aktualit. Tohle se sem tam stane, sice to nedává smysl a jde to naopak proti mysli, ale lepší to neřešit, bylo by to jen k vzteku. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek