ptáč

Proč mohou blokovaní uživatelé odpovídat otázku? K čemu pak slouží registrace na těchto stránkách?

Kdyby blokování bylo důsledné, vtipní odpovídatelé by se brzy vyblokovali.
Doplňuji:
@Charles Monroe, proč ne. Zdar.

Odpovědi
ivzez

Jestli se nemýlím,
nemůže Vás blokováný uživatel sledovat ani kontaktovat.
Blokování nemá vliv na další aktivity – odpovídání na otázky.

Ale tak moc do toho nevidím,
třeba ještě někdo upřesní.

anonym

Taky bych tě zabloval,to máš recht.
Doplňuji:
…tohle není můj svět a já nejsem zvědavý na nikoho,kdo není jako já a proto volím taktiku „moudřejší ustoupí“,tak jdi papa

zjentek

já jsem zablokovanej od narození a ani odpovídání mě nevyblokovalo