Avatar uživatele
Beer4Real

Proč mobil Xperia nechce přehrát písničku v mp3?

přetahoval jsem kámošce pár skladeb z pc do Xperie X8 ale když sme to chtěli na mobilu přehrát napsalo to nelze přehrát formát není podporován. přitom mobil přehraje mp3 skladby poslané přes bluetooth.
nevíte kde je problém?
Doplňuji:
hej taky si říkám přece mp3 v mizerné kvalitě by přehrála aj moja kalkulačka z tržnice :)
hej ale videa to rozjede tak ty písničky předělám na avi a vyhraju :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

to mi hlava vebere..u filmu bych si rekl zeje prekrocena penosova richlost to mi pise mobil …kdyz mam spravnej format tedy mp4…ale je v super kvalita..tak to mobil neskousne …kdyz ho predelam do stredni kvality tak jede normalne

Doplňuji:
tak ji to preformatuj..stahni tento program..http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/ ..je to vyborny program na prevod audio-video-a grafickych formatu..dale umoznuje ripovani DVD do video souboru ..dale ripovani audio CD..do hudebnich formatu…dale zmena velikosti souboru (strih videa) slouceni video a audio souboru..podpora mobilnich zarizeni…u slabsich pc tedy muzejnich exponatu jako(toshiba satelilite A10)muze pri convertovani dochazet k vetsi zatezi na pc…ne vsak nejak kriticke..
prevadi tyto video soubory- AVI,WMV,FLV,S­WF,Mp4,MPG,3GP
graficke v techto formatech-TGA,GIF,PNG,TIF,JPG BMD,ICO
audio soubory-MP3,OGG,AAC,WAV,MPG,a dalsi
je free v cestine..je staveny na windows… ale lze spustit i na linux pres wine…doporucoval bych neodlkikavat zbesile instalaci,, muze vam nabidnout k instalaci i toolbar tak zakazat ..vyhnete ze dodatecnemu odinstalovavani tohoto nechteneho hosta..co vic dodat snad jenze operacni systemy se meni a lidi prechazej na jine …ale format factory zustava ..:-).
ps;tady je domovska stranka ..http://www.pcfre­etime.com/ verze 3.00…nebo pokud mas jinej pouzi jinej…pak muzes pokud mate stejne (ale jinej vyrobce) SDmicro tak nahrat tu samou skladbu…na tvoji a dat ji k ni do mobilu ..a zkusit to prehrat..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Nahlédněte do manuálu k telefonu – ona není MP3 jako MP3, tento formát je charakterizován něčím, co se jmenuje bitrate, česky bitový tok. Program, který MP3 vytvoří, se musí nastavit na nějaký určitý bitový tok a podle toho je ten zvuk kvalitní, čím větší bitrate, tím je zvuk kvalitnější, ale za cenu toho, že MP3 pak zabírá víc místa. Typické bitrate jsou 64, 128 a 256 kbit/s. A pak ještě existuje modernější verze, kdy program kódující MP3 bitrate mění, „složitější“ pasáže songu kóduje ve vyšší bitrate, aby neztratil kvalitu, hudebně jednodušší zase nižším bitrate; takový song se pak označuje zkratkou VBR (Variable BitRate). V manuálu byste se měl dočíst, jaké bitrate Xperia podporuje a jestli vůbec podporuje VBR a pak zkontrolovat ony skladby, v jakém bitrate jsou zakódovány. A v neposlední řadě se může stát, že máte MP3ojky pojmenované v češtině, tzn. jejich názvy obsahují česká písmena s čárkami a háčky a to kupodivu i dneska může některým přístrojům dělat problém, takže takové songy přejmenovat – například název lidovápísnička.mp3 zkusit přejmenovat na lidovapisnicka.mp3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beer4Real

haha badisko ty si tu v poslední době jak chodící reklama na Format factory :) já ten program mám už dlouho takže vím co umí ale tohle bude pro něho asi nejtěžší úkol všech dob. no pohraju si s ní a uvidím :)

před 4146 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek