Avatar uživatele
Banán88

Proc mizi otazky a odpovedi? Jak to tady funguje?

Doplňuji:
Emefej: diky, uz jsem se obaval, ze cenzura je i tady, bych se radsi sbalil a zmizel …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz, gecco před 3471 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Další z mnoha již položených dotazů – najdete v archivu odpovědí.
Např..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-obcas-mizi-odpovedi-na-otazky-kdo-je-maze-a-proc

Pokud zmizela jen vaše odpověď a zůstala otázka, důvod vysvětlí jen admin. Napsat mu na kontaktní mail info@odpovedi.cz.

Pokud někdo nahlásil otázku, u níž jste regoval, pak mohlo jít o domácí úkol nebo formulaci otázky nebo otázku nesmyslnou.

Přečtěte si vpravo ppd žebříčkem pravidla pro vkládání otázek. Takže i to je často důvod pro nahlášení otázky.

Rozhodující slovo má ale admin. Někdy otázku opraví a vrátí ji, jindy nahlášení potvrdí.
Doplňuji:
Ještě odkazy a odpovědi admina
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-admini-smazali-otazku

Odpovědi.cz
Do pole pro otázku jste vložil oznamovací větu, což je v rozporu s pravidly.
Proto byl Váš příspěvek některým z uživatelů nahlášen (skryt).
Poté byl příspěvek administrátorem přepsán do správného tvaru a znovu zobrazen.
(Pokud jsou pravidla uživatelem porušována opakovaně, příspěvky pak nejsou administrátorem upravovány ale mazány.)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-opravili-otazku

Odpovědi.cz
Z důvodu udržení přehlednosti na serveru jsou otázky které neodpovídají kodexu, jsou příliš stručné nebo nevystihují podstatu dotazu upravovány, případně mazány.
Pokud s úpravou nesouhlasíte a přejete si upravenou otázku změnit, napište nám na info@odpovedi.cz.
Děkujeme za pochopení.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Banán88 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Prostě si nějaký zlatouš umane a smázne to. Je to tu normální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
angels

Jojo, taky se mi to stalo před chvílí.. Paní mi odpověděla na moji otázku, pak se chci podívat a najednou je fuč.. Navíc mi tam jaksi chybí tlačítko odpovědět abych mohla odpovědět i ostatním, kteří mi odpoví na otázku nebo prostě nevím, jak na to..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Angels v každé otázce je diskuze, je před ní bublina a tady u té otázky je teď napsáno „žádný příspěvěk“, klikneš na diskuzi a odpovídáš v ní. Pokud otázku zopakuješ, tak ti ji náš mazal smaže:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Emefeji, na těchto stránkách se prezentuji od roku 2010. Možná se mýlím, ale mám pocit, že bodové hodnocení zatím stále odpovídá pouze mým upřímně vedeným aktivitám. Hlásím se k tomu, že některé otázky odporující kodexu jsem mazal, maži a mazat budu. Moc Tě prosím abys krotil svoje vášně a o nás tebou nazvané zlatouše, ty „jedno kuřátko z letošního října“, se ve dalších citacích již neotíral.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek