Banán88

Proc mizi otazky a odpovedi? Jak to tady funguje?

Doplňuji:
Emefej: diky, uz jsem se obaval, ze cenzura je i tady, bych se radsi sbalil a zmizel …

Nejlepší odpověď
annas

Další z mnoha již položených dotazů – najdete v archivu odpovědí.
Např..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-obcas-mizi-odpovedi-na-otazky-kdo-je-maze-a-proc

Pokud zmizela jen vaše odpověď a zůstala otázka, důvod vysvětlí jen admin. Napsat mu na kontaktní mail info@odpovedi.cz.

Pokud někdo nahlásil otázku, u níž jste regoval, pak mohlo jít o domácí úkol nebo formulaci otázky nebo otázku nesmyslnou.

Přečtěte si vpravo ppd žebříčkem pravidla pro vkládání otázek. Takže i to je často důvod pro nahlášení otázky.

Rozhodující slovo má ale admin. Někdy otázku opraví a vrátí ji, jindy nahlášení potvrdí.
Doplňuji:
Ještě odkazy a odpovědi admina
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-admini-smazali-otazku

Odpovědi.cz
Do pole pro otázku jste vložil oznamovací větu, což je v rozporu s pravidly.
Proto byl Váš příspěvek některým z uživatelů nahlášen (skryt).
Poté byl příspěvek administrátorem přepsán do správného tvaru a znovu zobrazen.
(Pokud jsou pravidla uživatelem porušována opakovaně, příspěvky pak nejsou administrátorem upravovány ale mazány.)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-opravili-otazku

Odpovědi.cz
Z důvodu udržení přehlednosti na serveru jsou otázky které neodpovídají kodexu, jsou příliš stručné nebo nevystihují podstatu dotazu upravovány, případně mazány.
Pokud s úpravou nesouhlasíte a přejete si upravenou otázku změnit, napište nám na info@odpovedi.cz.
Děkujeme za pochopení.

Další odpovědi
Emefej

Prostě si nějaký zlatouš umane a smázne to. Je to tu normální.

angels

Jojo, taky se mi to stalo před chvílí.. Paní mi odpověděla na moji otázku, pak se chci podívat a najednou je fuč.. Navíc mi tam jaksi chybí tlačítko odpovědět abych mohla odpovědět i ostatním, kteří mi odpoví na otázku nebo prostě nevím, jak na to..

zzzzz

Angels v každé otázce je diskuze, je před ní bublina a tady u té otázky je teď napsáno „žádný příspěvěk“, klikneš na diskuzi a odpovídáš v ní. Pokud otázku zopakuješ, tak ti ji náš mazal smaže:-(

dudu

Emefeji, na těchto stránkách se prezentuji od roku 2010. Možná se mýlím, ale mám pocit, že bodové hodnocení zatím stále odpovídá pouze mým upřímně vedeným aktivitám. Hlásím se k tomu, že některé otázky odporující kodexu jsem mazal, maži a mazat budu. Moc Tě prosím abys krotil svoje vášně a o nás tebou nazvané zlatouše, ty „jedno kuřátko z letošního října“, se ve dalších citacích již neotíral.