Proč mívámm vždy chuť na sex je mi 16 let a ne, že bych se toho chtěl zbavit ale nevím co dělat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Buď na holky hodný, buď jim kamarádem, nerozděluj je do škatulek na pěkné a šeredy a nesnaž se na sebe poutat jejich pozornost jinak.
Je to jako statická energie. Když vytvoříš napětí, pořád ho cítíš. Proč myslíš že se manželské páry už tak nevzrušují? Jsou prostě spolu a napětí zmizelo tím že je to pro ně obyčejné.
Celé to napětí způsobuje zájem.
Udělej svůj zájem o holky kamarádským a když pak budeš chtít po dvaceti letech milovat svou ženu, tak svůj zájem o ni udělej výjimečným.
Dobře se řekne že máš myslet na něco jiného, ale člověk je vždy myšlenkami tam, kde je jeho zájem, takže se vlastně v tom nepohodlném stavu udržuješ sám.

Další odpovědi:

Zlatý

Ten, kdo mi to smazal, musel bejt nějakej prudér ze starý školy. Jediná přirozená cesta, jak se tohoto zbavit, je skutečně masturbace. Nic jiného se dělat nedá.

Hele bud rad, ze mas na sex chut, az ti bude 50 let, tak budes na ta leta s laskou vzpominat. Jediný lék na přehnanou chuť na sex je rada, kterou ti dal quentos.

Páč v 16 letech těžko budeš hledat nějakou krásku, se kterou budeš moci spát od rána až do večera - musíte ještě chodit oba do školy :-D

Zdroj: http://www.erectan.cz/

Diskuze k otázce

Vojtas

No, dělám to 3 roky a víš co, nestačí mi to :(

Zlatý

quentos

to naprosto chápu. Já to dělám skoro dvacet let a taky mi to nestačí. Ale než chytit nějakou pohlavní nemoc v bordelu, to budu radši ještě několik let masturbovat, než najdu tu pravou.

Vojtas

To jo no a sex je myslím od 15-ti ne?

Zlatý

quentos

to sice jo, ale jsem ten typ, kterej k sexu potřebuje lásku - samotnej sex je na houby, to snad už radši tu masturbaci

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.