Putin

Proč mívají lidé občas zničehonic špatné nálady bez sebemenšího zavinění?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože se špatně vyspali :D

Další odpovědi
ivzez

Těžko říct, příčin může být řada.
Jednou z nich může být i nedostatečný
nebo nekvalitní spánek (viz Hana1111).

Může jít o nezdar v práci, podnikání,
jindy se projeví vliv počasí
(na někoho působí např. atmosférický tlak), …

iceT

Zničehonic to nikdy nebude,vždy je ke špatné náladě důvod,ale postižený ti ho sotva kdy pravdivě přizná.
Znám jen jednu osobu,která má zničehonic špatnou náladu.

marci1

Těžko říci. Najednou to na ně „sedne“ a tváří se jak „boží umučení“. Ale ještě horší jsou lidé, kteří mají špatnou náladu pořád. Tak těm se zdaleka vyhýbám a ignoruji je, protože „vysílají“ negativní energii. Ať žije dobrá nálada ! 🙂

cochee

Pokud má člověk špatnou náladu opravdu zničeho nic a bez podnětu (a ne jen navenek, že si to ty myslíš), pak je nemocný, trpí maniodepresivní psychózou.