Proč jsou zde místo originálů jenom náhražky?

Místo dialogu je zde jenom monolog, místo sexu je zde porno, místo šperků je zde bižuterie, místo hrdinů zde jsou zbabělci, místo pravdy je zde dezinformace, místo upřímné lásky je zde pokrytecké divadlo, atd.

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesně formulovaná.
Zájmenné příslovce zde = tady, na tomto místě, tu.

Takže zde, tedy na Odp., je reakce na otázky dialog, i když chybí zpravidla jeho pokračování, konkrétn šperky ani bižuterie se tady neobjevují, nevím, koho je možné považovat za hrdiny a koho za zbabělce z těch, kteří jsou na tomto místě atd.

Takže co máte na mysli? Celou ČR, nebo Prahu či jiný kraj?
Existují šperky i bižuterie. originální obrazy, ale i kopie. Jsou hrdinové, ale i zbabělci. Pravda má možná menší zastoupení než dezinformace. Ne všichni ti, kteří milují, se dají brát jako pokrytci atd.

Je pravda, že mnohé souvisí s etikou i morálkou. Něco tak má být – etická pravidla, ale je to jinak = skutečnost, morálka.

Mnozí se totiž „domnívají se, že pravda a spravedlnost jsou jen morálkou slabochů.“ J. Čapek

Další odpovědi
led

Na odpoveď použite vlastnú predstavivosť. Máte ju bezbrehú.

PS
Táto odpoveď je originál, nie náhražka

Drap

To, cos vytvořil, je blábol a ne otázka.

postcd

myslím, že není pravda, že „je zde jenom“, jsou i výjimky.
Bižuterie může být levnější asi než šperky, nevím. Takže když je to hezké a levnější tak to třeba koupím když mám hluboko do kapsy. Je to o ekonomické situaci kupujícího.
Ohledně zbabělců mi nepřijde že většina lidí jsou zbabělci ani hrdinové, asi je to tak přirozené. Také jde o definici zbabělosti, to může být chápáno různě. Ohledně pornografie a sexu tak nevím jestli se to dá nějak porovnávat, jeslti to není míchání jablek s hruškami. Je možné, že je zde více sledování pornografie než počet provedení sexu, to je třeba dáno tím, že zobrazit pornografii je jednodušší než provést sex.
Ohledně pravdy a dezinformace mi také nepřijde že by dezinformace převládala. Lidé píší o tom, co lidé chtějí číst. Ne vše je přesná pravda, to je dáno tím, že autor/redaktor má nějaký názor tak je to jím ovlivněno.
ohledně upřímné lásky x pokrytectví mi přijde že je lepší trochu hrát divadlo, než nepředstírat a absence lásky.