Proč Missky nevyfotí jak plavou? Třeba by ty plavky na nich více vynikly. Nebo Missky plavat neumí?

Nejlepší odpověď
barnajka

Trhni si ploutví, ty Poseidone :P

Další odpovědi
terry

Myslíš jako foto pod vodou?
Nebo jak? Aby na nich při plavání vynikly plavky.....
A co ty? Ty plavat umíš?

iceT

Náhodou,kdysi před lety byl jeden ročník Miss,jak skákaly a hned vylézaly z bazénu s mokrými vlasy a hned je fotili.Tenkrát kdosi z porotců nebo kdo prohlásil,že žena je nejhezčí,když vyleze z vody.
Jenže tenkrát se zřejmě neplácalo na ksicht tolik make-upu jako dnes,i když ty líčidla jsou dnes vychytaný proti otěru a proti vodě…