Michal Kole

Proč ministerstvo práce a sociálních věcí nesnaží zlepšit mediální obraz Úřadů práce, že tam jsou jen flákači?

Já jsem ukázkový příklad že to tak není.

Jen je pro mě __nepoužitelný__ zpsůob získávání práce přes „pracovní pohovor“.

Doplňuji:
Jako v e-shopu.

Kliknu, vypíšu nacionále a příjde mi potvrzená objdnávka = kupní smlouva

tak by se mohl tento princip uplatnit i u získání práce a bylo by to jednodušší a nikdo by se nemohl vymlouvat „nikdo mě nechce zaměstnat“ a je to práce na 2 minuty.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus si něco sehnat v nejbližších chráněných dílnách.

Další odpovědi
Braník

on když tě někdo vidí nebo alespon čte některé tvoje výlevy,tak se ani nediv
viz zde:http://www.you­tube.com/watch?v=H63t4gz­oXQM
pod tím jsou pěkné odpovědi.
snad na to musíš brát nějaký důchod né?
založ si charitu a nezapomen uvézt číslo účtu-jdu si rozměnit bůra
Doplňuji:
http://tinypic­.com/r/xr2r/6

hanulka11

Jakým stylem chceš sehnat práci – všude musíš komunikovat .
Nečekej že ti úřad práci sežene – musíš se snažit sám . A neprobírej to stále dokola nemá to smysl- nějak to nemůžeš pochopit , že na vině jsi sám.
Doplňuji:
ty přeci nejsi zboží ,aby na tebe klikali , nejsi zárukou dobré práce, když tě osobně nepoznají – už s tím přestaň – založ si firmu na stížnosti

odpovídámež

Když chceš úp něco získat, podporu atd, někdo musí za ty údaje ručit. Jinak by to zvládla moje stará kalkulačka. Ale ani shánění v ešopu na internetu se práce nezískává za dvě minuty. Máš moc jednoduchý pohled na věc.