151kbar151

Proč mi zýtupci her na ploše hlásí, že mi chybí binkw32.dll nebo mss32.dll?

Mám ty programy přeinstalovat, to jsem udělal, ale problém přetrvává, tyto soubory jsem stáhl a spustil, stále přetrvává.
Doplňuji:
Zástupci.

Odpovědi
DDarent

To my píše, když odeberu disk s hrou na který je hra nainstalovaná. jinak nedopručuju přesunovat ,,zástupce'' na plochu, protože z vlastní zkušenosti vim, že se může hra vipnout a občas i ani nezapnete..... je to v mím počítači, takže nevim jak ostatní ale radši to pouštěz odkud to je..... Vpodstatě neměla by bejt při instalaci volba: ,,Umístit ikonu na plochu''????