SpeedyCZ

Proč mi zvuk najednou jde místo do sluchátek do reproduktorů v notebooku?

Dobrý den, mám problém a trápí mě už dost dlouho. Jde o to že když třeba někdy uspím notebook se zapojeným jackem na sluchátka, najednou mi zvuk jde do notebooku a jak když by tam sluchátka zapojena nebyla. Nepomáhá ani vytáhnutí a vrácení, musím vypnout a zapnout pc nebo se odhlásit a přihlásit. To samé je s aplikací Steam. Někdo mi začne volat, já to příjmu a okamžitě mi zvuk jde do repráků… Je to dost otravné a dřív se mi to nestávalo. Nevíte čím to může být? Díky!

Odpovědi
led

1 – Skontrolujte si softwarové nastavenie zvuku k danému hardwaru (sluchátkam), zjavne máte zlé nastavenie. (ovládací panel – zvuk)
2 – skontrolujte si, nastavenie nb pri uspávaní (ovládací panel – nastavenie napájania)